ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Radio One Retro / Retro interpreti

Retro interpreti

DJ Bobo

26.11.2014   zdroj: Wikipedia   VIDEO

späť späť

DJ BoBo, vlastným menom Peter René Cipiriano Baumann je švajčiarsky spevák, textár, tanečník a hudobný producent. Celosvetovo predal 14 miliónov nahrávok a vydal 10 štúdiových albumov rovnako ako niekoľko kompilácií, ktoré obsahujú jeho hity v prerobených podobách. DJ BoBo vydal dodnes 34 singlov, z ktorých niektoré sa dostali na popredné pozície v rebríčkoch, a to nielen v nemecky hovoriacich krajinách, ale tiež v ostatných európskych krajinách.

Ako producent dance hudby, bol jeho prvým veľkým úspechom singel „Somebody Dance With Me", ktorý má melódiu skladby „Somebody's Watching Me" od Rockwella. Po ňom sa na dobrých pozíciách umiestnili single „Keep on Dancing", „Take Control", „Everybody", „Let the Dream Come True", „Love is All Around", „Freedom", „Pray" a „What a Feeling", rovnako ako „Chihuahua", z ktorých takmer všetky sú rýchleho eurodance charakteru so ženskými chytľavými refrénmi a rapovaním, ktorý vykonáva DJ BoBo.

Medzi rokmi 1992 až 2007 mal DJ BoBo 27 hitových singlov vo Švajčiarsku a Nemecku a získal 10 cien World Music Award za najpredávanejšieho interpreta vo Švajčiarsku. DJ BoBo získal množstvo zlatých a platinových platní za jeho single a albumy a mal úspech v Európe (predovšetkým vo Švajčiarsku a Nemecku), Ázii a Južnej Amerike.

 

1. najhranejšia skladba

Shania Twain - Youre Still The One

2. najhranejšia skladba

Toni Braxton - Un-Break My Heart

3. najhranejšia skladba

Paula Abdul - Rush Rush

4. najhranejšia skladba

Bryan Adams, Rod Stewart, Sting - All For Love

kontakt
Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife