ONE RADIO
KONTAKT
OSADENSTVO
REKLAMA
FREKVENCIA
RADIO ONE RADIO ONE ROCK RADIO ONE RETRO
1 | Všetky hity!

Radio One Retro / Retro interpreti

Retro interpreti

No Doubt

19.06.2015   zdroj: Wikipedia   VIDEO

späť späť

No Doubt je rocková kapela z Anaheimu v Kalifornii v Spojených štátoch, založená v roku 1986. Ska-rockový zvuk ich prvého albumu bol neúspešný, pretože v tej dobe bolo populárne hnutie grunge. Diamantový album kapely nazvaný Tragic Kingdom pomohol v 90-tych rokoch oživiť štýl ska, a "Don´t Speak", tretí singel z tohto albumu stanovil rekord, keď strávil 16 týždňov na prvom mieste hitparády Billboard Hot 100 Airplay. Neskôr bol porazený piesňou "Iris" od Goo Goo Dolls.

O štyri roky neskôr vydala skupina svoj ďalší album, Return of Saturn, ale napriek pozitívnym očakávaniam bol album považovaný za komerčný prepadák. O pätnásť mesiacov neskôr sa skupina objavila s Rock Steady, ktorý bol spojením reggae a tanečnej hudby. Album bol pôvodne nahrávaný na Jamajke a doznalo sa spolupráce s jamajským umelcami Bountym Killerom, Sly and Robbie a Lady Saw. Album zahŕňal dva single, ktoré vyhrali Grammy - "Hey Baby" a "Underneath It All".

V roku 2003 vydali No Doubt kompiláciu The Singles 1992-2003 a box set Boom Box, oba obsahovali coververziu songu "It s' My Life" zo synthpopovej skupiny Talk Talk. O rok neskôr sa vydala frontmanka Gwen Stefani na sólovú dráhu a pracovala pritom s niekoľkými ľuďmi, vrátane priateľov z kapely Tonyho Kanala a Neptuneho Pharrell, zatiaľ čo gitarista Tom Dumont začal svoj vedľajší projekt Invicible Overlord. Počas svojej kariéry vyhrala kapela dve ceny Grammy a predala dodnes po celom svete 27 miliónov platní.

 

1. najhranejšia skladba

Shania Twain - Youre Still The One

2. najhranejšia skladba

Toni Braxton - Un-Break My Heart

3. najhranejšia skladba

Paula Abdul - Rush Rush

4. najhranejšia skladba

Bryan Adams, Rod Stewart, Sting - All For Love

kontakt
Všeobecný kontakt:
0650/111 333
info@radioretro.sk
ONE RADIO
ONE RADIO ONE RADIO ROCK ONE RADIO RETRO
Pracovné pozície | Reklama | Podmienky súťaží | Kontakt
Facebook Twiter Google+

© 2005 - 2016 RADIOONE, s.r.o.
Reprodukcia, prenos, šírenie, ukladanie časti alebo celého obsahu v akejkoľvek
forme, bez predchádzajúceho písomného súhlasu RADIOONE s.r.o.,je zakázané
okrem prípadu, keď sa tak deje s povolením
Reklamné odkazy: TrendyVeci.sk - Trendové veci, ktoré potešia každú ženu, Revízny technik plynových spotrebičov, Rádio One Rock, Rádio One Retro
Created by Weblife